ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-12-07, 11:56   #1
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

היהודים הנאצים ממכון ויצמן בפעולה:

היום יש כתבה מאוד מזעזעת של 4 עמודים בעיתון ידיעות אחרונות עם הניסויים שעושים בקופים חיים,מעניין שהיהודים יודעים לבכות על מה שהנאצים עשו להם לפני 70 שנה אבל הם עושים אותו דבר לקופים.
יש תקציר ב-YNET:

ציטוט:
חשיפה: הקידוחים בגולגולת, קיבוע הראש, החדרת הצבעים למוח ללא הרדמה ו"משטר ההצמאה". כך מבצעים בשנת 2007 ניסויים בקופים במכון ויצמן. המכון: הניסויים חוקיים ועומדים בתקן הגבוה בעולם

בניין המחלקה הנוירוביולוגית במכון ויצמן הוא מבנה צנוע המכיל מספר מצומצם של מעבדות, משרדים וחדרי ישיבות. העצים המרהיבים הנשקפים מהחלונות, השבילים המטופחים והשקט המוחלט השורר במקום מעניקים לחוקרים סביבת עבודה רגועה ומוגנת כדי שיוכלו לעסוק בריכוז מירבי בעבודתם.

שום דבר מהפסטורליה הזו לא מרמז על הדרמה היומיומית הסוערת המתרחשת בחדר חסר חלונות בתוככי הבניין הישן. בחדר קטן זה, באגף לחקר המוח של המחלקה, שוהים בתוך שמונה כלובים שמונה קופי מקוק מפוחדים: "פיקאצ'ו", "קוקו", "פרץ", "זובו", שוקי", "תקע", "בוץ" ו"גאידמק". ויש להם ממה לפחד: אלו קופי הניסויים המשמשים את פרופ' עמירם גרינולד, הנחשב לבעל שם עולמי בתחומו, בעבודת המחקר שלו בשנים האחרונות.

סדרת הניסויים נקראת "לראות את המוח בפעולה", הגדרה שמאחוריה מסתתר ניסוי פולשני בקופים. תחקיר "7 ימים" שביצע אמיר שואן מגלה שבמסגרת הניסוי מקרקפים את ראשי הקופים, מסירים את קליפת הגולגולת שלהם ומביטים פנימה אל תוך המוח החשוף. לאחר מכן מזריקים למוחם צבע שזוהר כשהקופים חושבים. ההזרקה מתבצעת כשהקופים ערים לחלוטין, ללא חומרי טישטוש או הרדמה, וכאשר בורג ארוך המחובר למשקולת במשקל 400 ק"ג מבטיח שלא יזוזו. כדי לוודא שהקופים לא יחלו בשחפת מזריקים להם אחת לפרק זמן לאיזור חיידקי שחפת מוחלשים.

במכון ויצמן טוענים בתגובה כי הניסויים מתבצעים לפי התקן הישראלי ולפי כללי האתיקה הבינלאומיים. לדברי המכון, הארגון הבינלאומי לפיקוח על ניסויים קבע כי הוא עומד בתקנים הגבוהים בעולם. ממשרד הבריאות נמסר כי כל הניסויים קיבלו אישור לאחר בדיקות מדוקדקות ונמצאים תחת פיקוח המועצה לניסויים בבעלי חיים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3482224,00.html
ישן 14-12-07, 12:02   #2
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

כן גם אני ראיתי ב- 24 ימים אני חושב. בערב אני קורא את זה, אבל לפי התמונות זה מזעזע!
ישן 14-12-07, 12:04   #3
CriminaL
חבר פעיל

הסמל האישי שלCriminaL

איזה זונות טפיי
סינטרקס
סיינטרקס
CriminaL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:11   #4
keen12
חבר פעיל

אחי,
אתה יודע משהו -אני דווקא מסכים עם הטענה שאתה מעלה - זה פשוט בושה, מזעזע, וחוצפה שעושים דבר כזה לחיות..
זה חייב להיפסק, זה שהם חיות לא נותן לנו את הלגיטימציה כבני אדם להתעלל בהם.
אבל נורא הרתיח אותי שאתה רושם היהודים הנאצים,
ובמיוחד המשפט הזה:
"מעניין שהיהודים יודעים לבכות על מה שהנאצים עשו להם לפני 70 שנה אבל הם עושים אותו דבר לקופים."
קודם כל, נתחיל בזה שגם אתה יהודי.
שתיים כל, זה התרחש לפני כ63-67 שנה(בהנחה שאתה מתכוון לאוושוויץ), אז אם אתה אומר משהו לפחות תדייק.
רוב האנשים שבוכים על מה שהתרחש בשואה עד כמה שידוע לי, הם לא אלה שמחזיקים את המחט ומבצעים ניסויים בקופים האלה, זה לא נכון להכליל.
ואני חושב שזה פסול מאוד לעשות ניסויים כאלה בקופים,
אבל הניסויים שהיו אצל דר מנגלה היו הרבה הרבה יותר אכזריים, כואבים, והם נעשו בבני אדם, שנכון, זה פסול לעשות דברים כאלה לקופים, אבל אתה מתחרד פי כמה וכמה כשאתה שומע על ניסויים כאלה בבני אדם.
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:18   #5
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

אז איך אמורים לגלות איך המוח עובד?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:18   #6
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
אז איך אמורים לגלות איך המוח עובד?
אפשר לעשות כימעט הכל גם בהרדמה מקומית/ כללית

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:20   #7
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

לא מעניין אותי, מבחינתי זה אותו דבר, אני לא רואה שום הבדל בין לעשות ניסוי בבן אדם או בקוף(או בכלב או חתול). הפילסופיה שלי והשקפת העולם היא שהחיות הם חלק שווה בטבע והמשקל של לעשות ניסויים בחיות הוא אותו דבר אם לא גבוה יותר. אני אסביר לך למה גם, אם למשל היו עושים את הניסויים באסירים שנידונים למוות,ברוצחים שהורשעו/טרוריסטים וכל זה, אין לי שום בעיה, כי לפחות מגיע להם,והם במילא נידונים למוות. אבל החיות התמימות האלו לא עשו כלום לאף אחד. יש כל כך הרבה רוצחים ואנשים שעשו מעשי זוועה בבני אדם, לפי ההשקפת עולם שלי יהיה יותר יעיל ונכון להחליף את הקופים המסכנים בהם, כפי שאמרתי יש לזה מספר סיבות:
1-מדובר על אנשים שרצחו ופשעו ובמילא נידונים למוות או להירקב כל החיים בכלא.
2-הם עולים כסף למדינה גם ככה וחבל כי אפשר להשקיע אותו בכל כך הרבה דברים אחרים.

אגב לגבי מה שכתבת,אני יודע שאני יהודי,אבל אני לא בוכה על השואה כל היום ואז עושה את אותם דברים לקופים שאגב לא שונים כל כך ממך ומרגישים בדיוק אותו כאב כמו בני אדם,בניגוד לפרופסורים במכון וייצמן שהם בדיוק כאלו.
ואגב,אני אוהב להשתמש בסוג של רטוריקה בצורת ניסוח שלי,זה פשוט שיטת דיבור. רטוריקה זה כלי חזק.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי keen12
אחי,
אתה יודע משהו -אני דווקא מסכים עם הטענה שאתה מעלה - זה פשוט בושה, מזעזע, וחוצפה שעושים דבר כזה לחיות..
זה חייב להיפסק, זה שהם חיות לא נותן לנו את הלגיטימציה כבני אדם להתעלל בהם.
אבל נורא הרתיח אותי שאתה רושם היהודים הנאצים,
ובמיוחד המשפט הזה:
"מעניין שהיהודים יודעים לבכות על מה שהנאצים עשו להם לפני 70 שנה אבל הם עושים אותו דבר לקופים."
קודם כל, נתחיל בזה שגם אתה יהודי.
שתיים כל, זה התרחש לפני כ63-67 שנה(בהנחה שאתה מתכוון לאוושוויץ), אז אם אתה אומר משהו לפחות תדייק.
רוב האנשים שבוכים על מה שהתרחש בשואה עד כמה שידוע לי, הם לא אלה שמחזיקים את המחט ומבצעים ניסויים בקופים האלה, זה לא נכון להכליל.
ואני חושב שזה פסול מאוד לעשות ניסויים כאלה בקופים,
אבל הניסויים שהיו אצל דר מנגלה היו הרבה הרבה יותר אכזריים, כואבים, והם נעשו בבני אדם, שנכון, זה פסול לעשות דברים כאלה לקופים, אבל אתה מתחרד פי כמה וכמה כשאתה שומע על ניסויים כאלה בבני אדם.
ישן 14-12-07, 12:23   #8
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

מה איכפת לך, אחי?

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 14-12-07, 12:25   #9
ThaiB0X
חבר פעיל

הסמל האישי שלThaiB0X

כואב הלב
ThaiB0X מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:27   #10
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
מה איכפת לך, אחי?
בלי להעליב, זאת השאלה הכי טיפשית שאי פעם שמעתי בחיים.
תשמע אולי יהיה לך קשה להבין,אבל יש אנשים שיש להם עוד דברים חשובים בחיים ותחומי עניין/איכפתיות חוץ מכמה חלבון הם אכלו היום.
ישן 14-12-07, 12:28   #11
keen12
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
לא מעניין אותי, מבחינתי זה אותו דבר, אני לא רואה שום הבדל בין לעשות ניסוי בבן אדם או בקוף(או בכלב או חתול). הפילסופיה שלי והשקפת העולם היא שהחיות הם חלק שווה בטבע והמשקל של לעשות ניסויים בחיות הוא אותו דבר אם לא גבוה יותר. אני אסביר לך למה גם, אם למשל היו עושים את הניסויים באסירים שנידונים למוות,ברוצחים שהורשעו/טרוריסטים וכל זה, אין לי שום בעיה, כי לפחות מגיע להם,והם במילא נידונים למוות. אבל החיות התמימות האלו לא עשו כלום לאף אחד. יש כל כך הרבה רוצחים ואנשים שעשו מעשי זוועה בבני אדם, לפי ההשקפת עולם שלי יהיה יותר יעיל ונכון להחליף את הקופים המסכנים בהם, כפי שאמרתי יש לזה מספר סיבות:
1-מדובר על אנשים שרצחו ופשעו ובמילא נידונים למוות או להירקב כל החיים בכלא.
2-הם עולים כסף למדינה גם ככה וחבל כי אפשר להשקיע אותו בכל כך הרבה דברים אחרים.

אגב לגבי מה שכתבת,אני יודע שאני יהודי,אבל אני לא בוכה על השואה כל היום ואז עושה את אותם דברים לקופים שאגב לא שונים כל כך ממך ומרגישים בדיוק אותו כאב כמו בני אדם,בניגוד לפרופסורים במכון וייצמן שהם בדיוק כאלו.
ואגב,אני אוהב להשתמש בסוג של רטוריקה בצורת ניסוח שלי,זה פשוט שיטת דיבור. רטוריקה זה כלי חזק.
אוקי, זכותך לחשוב ככה,
לדעתי לאדם(חף מפשע כמובן), יש ערך גבוה הרבה יותר משל חיה,
רטוריקה הוא אכן כלי חזק מאוד, אבל לפעמים צריך לשקול מילים קצת יותר, כי אדם מחול לדוגמא שהיה רואה הודעה כזו היה בקלות יכול להתבלבל ולחשוב אותך לאנטישמי ולא יהודי כמובן.
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:28   #12
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

עומרי אתה בגישה שאין לעשות ניסויים בבעלי חיים אפילו אם עושים את זה בצורה הומנית עם הרדמה?
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:30   #13
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי keen12
אוקי, זכותך לחשוב ככה,
לדעתי לאדם(חף מפשע כמובן), יש ערך גבוה הרבה יותר משל חיה,
רטוריקה הוא אכן כלי חזק מאוד, אבל לפעמים צריך לשקול מילים קצת יותר, כי אדם מחול לדוגמא שהיה רואה הודעה כזו היה בקלות יכול להתבלבל ולחשוב אותך לאנטישמי ולא יהודי כמובן.
שוב הסברתי לך מה אני שונא, בן אדם שבוכה כל היום על כמה עשו לו רע לפני 70 שנה והוא קם בבוקר כל יום ועושה אותם דברים לקופים. זה מוסר כפול.צביעות. ואני אגיד את זה כמה שבא שיגידו מה שרוצים.
ישן 14-12-07, 12:31   #14
NEATEYE
חבר פעיל

הסמל האישי שלNEATEYE

פשוט התעללות.
לדעתי הדבר הכי נורא זה להתעלל במישהו שאין לו אפשרות להתנגד / להגן על עצמו.
ליאונרדו דה וינצ'י הצייר אמר לפני כמה מאות שנים: "יגיע המועד בו פשע המבוצע נגד בעלי חיים יבוא על עונשו בדיוק כפי שפשעים המבוצעים נגד בני אדם באים על עונשם."
ישן 14-12-07, 12:32   #15
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori-Silver
עומרי אתה בגישה שאין לעשות ניסויים בבעלי חיים אפילו אם עושים את זה בצורה הומנית עם הרדמה?
זה תלוי למה הניסויי,תלוי באיזה חיה, תלוי בהרבה דברים. ולפי דעתי צריך להחליף את החיות המסכנות ברוצחים סידרתיים/טרוריסטים שרצחו בכוונה בני אדם אחרים במקום חיות תמימות שלא עשו כלום לאף אחד.
מבחינתי אין הבדל בין מה ששאלת:
"אתה בגישה שאין לעשות ניסויים בבעלי חיים אפילו אם עושים את זה בצורה הומנית עם הרדמה"
לבין אם היית שואל את זה ככה:
"אתה בגישה שאין לעשות ניסויים בבני אדם אפילו אם עושים את זה בצורה הומנית עם הרדמה"
ישן 14-12-07, 12:36   #16
ninja
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
זה תלוי למה הניסויי,תלוי באיזה חיה, תלוי בהרבה דברים. ולפי דעתי צריך להחליף את החיות המסכנות ברוצחים סידרתיים/טרוריסטים שרצחו בכוונה בני אדם אחרים במקום חיות תמימות שלא עשו כלום לאף אחד.
"
מסכים ב1000000000000 אחוז.

אני הייתי מוכן לנדב בשביל זה כמה אנשים מהפורום חח.
ninja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:38   #17
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

וואלה בן יצאת אידיוט בלי להעליב.

מסכים עם עומרי ב100 אחוז, גם אני רואה את החיות שוות במיוחד כלבים קופים וכו', כואב הלב לראות אותם ככה ועוד שעושים עליהם ניסויים ללא הרדמה ללא כלום פשוט זוועת עולם, הלוואי שיעשו אותו דבר לאותם חוקרים.

קרדיט ליוסי פינגווין התותח
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:39   #18
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

עומרי כמה שאלות אליך.

א. אתה משתמש בתרופות? אם כן אז אתה צריך להפסיק להשתמש כי אתה מעודד תעשייה שלמה שפוגעת בחיות.

ב.אתה צמחוני?

ג.אתה לובש נעליים מעור?אם כן אתה מעודד תעשייה שהורגת חיות באחזריות.

ד.אתה כותב על דפים\יש לך רהיט מעץ בבית?אם כן אתה מעודד תעשייה שלמה שכורתת עצים ובכך מסיימת חיים של מאות אלפים יצורים חיים.
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:49   #19
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
שוב הסברתי לך מה אני שונא, בן אדם שבוכה כל היום על כמה עשו לו רע לפני 70 שנה והוא קם בבוקר כל יום ועושה אותם דברים לקופים. זה מוסר כפול.צביעות. ואני אגיד את זה כמה שבא שיגידו מה שרוצים.
עומרי אני אוהב אותך,אני חותם מתחת לכול מילה שאמרת !

אין לי מילים פשוט לתאר לכם מה אני חושב על כול זה !
זה פשוט לא יאומן, איזו האכזריות רצה היום בכול האולם !

אני רק ראיתי את התמונות וכואב לי הלב,אני לא מסוגל לקרוא את כול הכתבה,יש לי אימון היום ואני לא רוצה לערוס להצמיא את כול היום.
אני טס מהאשכול הזה.
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-07, 12:50   #20
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
וואלה בן יצאת אידיוט בלי להעליב.

מסכים עם עומרי ב100 אחוז, גם אני רואה את החיות שוות במיוחד כלבים קופים וכו', כואב הלב לראות אותם ככה ועוד שעושים עליהם ניסויים ללא הרדמה ללא כלום פשוט זוועת עולם, הלוואי שיעשו אותו דבר לאותם חוקרים.
אני בטוח שאתה ועמרי פגעתם בחיות כל כך הרבה ואתם אפילו לא מודעים לכך....
רק כשזה מופיע בעיתון אתם רותחים וביום למחרת אתם כבר בשלכם...אז למה עכשיו?

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
תגובה