ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-08-09, 05:28   #1
nirbj
חבר פעיל

Unhappy בעיה : מדריכים לא מצליחים להחזיק משרה של מדריך חדר כושר לאורך זמן

האם למישהו יש הסבר לכך, מדוע עבודה מסוג זה קשה להחזיק לאורך זמן ?

האם בשל הסיבות הבאות :

1. חוסר ידע.

2. צחוק מהעבודה מצד המדריך.

3. שעמום ועייפות(בכל זאת 5-6 שעות לעמוד על הרגליים במשמרת)

4. יחס משווע מצד המדריכים ללקוחות

5. התנגשות עם עוד עבודות

6. רווח כספי עלוב

מה דעתכם?

לדעתי שילוב של קצת מכל דבר אבל אם נצביע על דבר עיקרי זה חוסר ידע.
nirbj מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 10:30   #2
HTS
חבר פעיל

מה הקשר לא יכולים לעבוד הרבה בגלל חוסר ידע?

HTS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 11:52   #3
nirbj
חבר פעיל

אתה שואל את המדריך שאלות והמדריך לא מצליח לענות על השאלות, אינו יודע לכתוב תוכנית כמו שצריך. סתם דוגמא....

אפילו פה באתר אתה יכול למצוא דוגמאות. מדריכים מטעים את המתאמנים.
nirbj מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 12:21   #4
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nirbj צפה בהודעה
אתה שואל את המדריך שאלות והמדריך לא מצליח לענות על השאלות, אינו יודע לכתוב תוכנית כמו שצריך. סתם דוגמא....

אפילו פה באתר אתה יכול למצוא דוגמאות. מדריכים מטעים את המתאמנים.
אין כמעט מדריכים שמטעים את המתאמנים ..
יש פשוט חבורה ל אנשים ששונאים את "וינגייט" בגלל שבוינגייט מלמדים גם את כל מקדמי הבטחון האפשריים .

כמו אל תעשה סקוואט בלה בלה בלה ...
אבל פה גם אלה שהם יוצאי וינגייט יודעים טוב יותר ולא אומרים לך אל תעשה סקוואט או שטויות כאלה.
ישן 21-08-09, 12:59   #5
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
יש פשוט חבורה ל אנשים ששונאים את "וינגייט" בגלל שבוינגייט מלמדים גם את כל מקדמי הבטחון האפשריים .

אבל פה גם אלה שהם יוצאי וינגייט יודעים טוב יותר ולא אומרים לך אל תעשה סקוואט או שטויות כאלה.
מה הקשר? רוב התוכניות של אנשים שאני מכיר ונבנו על ידי מדריכים נותנות 16 סטים לבייספס ו12 סטים לגב, אני רואה מדריכים רואים אנשים בריאים עושים חצי סקוואט ואומרים להם טוב מאוד, ומדריכים שאומרים לבן אדם להוריד משקל למרות שזה ברור שהוא עושה 6 חזרות עם המשקל הזה.
הרמה של מדריכים בארץ היא בדיחה.
אולי זה לא הטעיה מכוונת, אבל זו הטעיה שנובעת מחוסר ידע.

שכול המישפחה שלך תמות אמןןןןןן תקבל שווווץ יהומו
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr_Nos צפה בהודעה
חחחחחחחחחחח וואי איזה הזוי זה..
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
יש איזשהו אמת בדבריו או שזה סתם מיתוס של תימנים?
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 14:01   #6
HTS
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tapit צפה בהודעה
מה הקשר? רוב התוכניות של אנשים שאני מכיר ונבנו על ידי מדריכים נותנות 16 סטים לבייספס ו12 סטים לגב, אני רואה מדריכים רואים אנשים בריאים עושים חצי סקוואט ואומרים להם טוב מאוד, ומדריכים שאומרים לבן אדם להוריד משקל למרות שזה ברור שהוא עושה 6 חזרות עם המשקל הזה.
הרמה של מדריכים בארץ היא בדיחה.
אולי זה לא הטעיה מכוונת, אבל זו הטעיה שנובעת מחוסר ידע.
באמת ? מעל 50% מהתוכניות שמדריכים בנו למי שאתה מכיר היו עם 16 סטים לבייספס ו12 לגב ?
אתה ראית מדריך אומר טוב מאוד בכלל על תרגיל כלשהו ? ועוד על סקוואט?
רוב המתאמנים לא גולשים פה ולא חשופים להרבה מידע, ולא לומדים מהאינטרנט טכניקות ולא מבינים כמה הן חשובות, כשאתה אחראי על הבריאות של בן אדם כזה אתה תגיד לו להוריד משקל. ואם לא אז אתה טמבל חסר אחריות ומחשבה לעתיד.
תגדל, תפסיק לכתוב דברים שקראת.
HTS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 15:25   #7
DanielML
Banned

כללי:: דניאל
עוסק ב:: Can Squat 2 Plates
חדר כושר: גו-אקטיב

רוב המדריכים מעודדים ואף ממליצים לעשות סקוואטים ודדליפט כן,זה עובדתי.
אבל למה הם לא אומרים למתאמנים שלהם? כי יש פוטנציאל פציעה הרבה יותר גבוה בתרגילים מורכבים,אין להם זמן ו/או כוח לשבת עם מתאמן ולהסביר לו איך לבצע,והם פשוט לא רוצים שאיזה מתאמן צ'ונג יפצע ואז יתבע אותם ואת החדר כושר.
אני אישית עושה סקוואטים,דדליפט,מילטרי,בנטאובר ועד היום אף מדריך לא אמר לי כלום,אולי פה ושם על תיקון טכניקה(חוץ מפעם אחת שמאמן אמר לי מילטרי יוצר עומס על הגב ועדיף בישיבה אבל לא הקשבתי)
שורה תחתונה כל המדריכים יודעים שצריך לעשות תרגילים מורכבים,פשוט לא בזין שלהם להסביר
DanielML מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 15:29   #8
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה

וינגייט וההנחיות לגבי סקוואט: התרגיל החשוב ביותר, מתאמן שלא מבצע סקוואט הוא לא מתאמן, יש להגיע מקביל לקרקע עם הירך כלומר 90 מעלות.
מתחת לזה מנח האגן משתנה והלחץ על הגו והברך עולה.
ומה אני יגיד לך, צודקים, אם אני עושה atg אני מרגיש כאבים קשים בברכים ועומסים על הגב.
לא אומרים שטויות.
אבל יש אנשים טמבלים שלומדים בקורס כי ההורים שלחו אותם ולא יודעים כלום ולא מקשיבים.
אצלי אחד בשיעור פתאום שואל את המרצה, תגיד אפשר להיכנס עם שעון למים? כל יום יש לו שאלות יותר מטומטמות, הרבה אנשים חסרי השכלה הולכים לקורסים כאלה ומשמיצים את הרמה שגם ככה לא ממש גבוהה.

והסיבה לכך שאנשים לא נשארים הרבה בתחום היא בדרך כלל עקב שעמום ושכר נמוך.
מי שמאמן אישית לא יפרוש.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 18:05   #9
Tapit
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hts צפה בהודעה
באמת ? מעל 50% מהתוכניות שמדריכים בנו למי שאתה מכיר היו עם 16 סטים לבייספס ו12 לגב ?
אתה ראית מדריך אומר טוב מאוד בכלל על תרגיל כלשהו ? ועוד על סקוואט?
רוב המתאמנים לא גולשים פה ולא חשופים להרבה מידע, ולא לומדים מהאינטרנט טכניקות ולא מבינים כמה הן חשובות, כשאתה אחראי על הבריאות של בן אדם כזה אתה תגיד לו להוריד משקל. ואם לא אז אתה טמבל חסר אחריות ומחשבה לעתיד.
תגדל, תפסיק לכתוב דברים שקראת.
אני גודל אחי 4k קלוריות ביום.
מה הקשר דברים שקראתי? אני מתאמן בחדר כושר אני אומר לך דברים שאני רואה.
אני לא אגיד לבן אדם להוריד משקל בבנצ' פרס, אני אתן לו להתאמן כמו שצריך ולא לעשות טובה שהוא מפמפם תחזה פעמיים בשבוע.
ראיתי מדריך אומר טוב מאוד על רבע סקוואט, על מדריך כזה יש החובה ללמד את הבן אדם לעשות סקוואט מלא ולא לזיין תשכל.
ובקשר לשורה הראשונה, כן, זו הייתה דוגמה לabc של כמה אנשים שאני מכיר.
וזה לא רק זה, זה הידע באימונים בארץ שהוא מאוד נמוך, מה, אתם לא מכירים את זה שאתם עושים דדליפט וכל המכון מסתכל עליכם כאילו נפלתם מהשמים? :|

ציטוט:
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
ישן 21-08-09, 18:10   #10
DanielML
Banned

כללי:: דניאל
עוסק ב:: Can Squat 2 Plates
חדר כושר: גו-אקטיב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tapit צפה בהודעה
אני לא אגיד לבן אדם להוריד משקל בבנצ' פרס, אני אתן לו להתאמן כמו שצריך ולא לעשות טובה שהוא מפמפם תחזה פעמיים בשבוע.
ראיתי מדריך אומר טוב מאוד על רבע סקוואט, על מדריך כזה יש החובה ללמד את הבן אדם לעשות סקוואט מלא ולא לזיין תשכל.
וזה לא רק זה, זה הידע באימונים בארץ שהוא מאוד נמוך, מה, אתם לא מכירים את זה שאתם עושים דדליפט וכל המכון מסתכל עליכם כאילו נפלתם מהשמים? :|

+123456789
DanielML מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 18:28   #11
HTS
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tapit צפה בהודעה
אני גודל אחי 4k קלוריות ביום.מה הקשר דברים שקראתי? אני מתאמן בחדר כושר אני אומר לך דברים שאני רואה.
תגדל = תתבגר נפשית
HTS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 18:34   #12
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tapit צפה בהודעה
אולי הניסיון שלך ממדריכים הוא באמת שהתרשמת מהם לרעה ובצדק, אבל לא תמיד אתה צודק פה
עדיף בנאדם שיבוא לעשות 2-3 אימונים קלים בשבוע ויהנה מהם, מאשר לתת לו תוכנית קשה ואינטסיבית ואחרי שבוע הוא כבר לא חוזר.
תרגילים כגון דדליפט כן יש מקום לשלב, אבל שוב לא לכל מתאמן, במיוחד שהטכניקה פה לא קלה
ראית את the two, היה בטוח שהוא מבצע בצורה נכונה, זילזל בכל מדריך, ובסוף נפצע
שלא לדבר על הנזק המצטבר שהוא יגרום לגב בצורה נוראית שהוא הרים
אז שוב, אל תמהרו לזלזל בכל מדריך, אני בטוח ב100 אחוז שיש כאלה מטומטמים שמבלבלים ת'מוח, היה לי הרבה כאלה בקורס, ועוד חבר'ה גדולים, ככה שאנשים ימהרו להאמין להם
אבל תבוא בגישה פתוחה, תחשוב אולי יש באמת משהו בדבריי המדריך

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 19:25   #13
Bar's
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

כללי:: ג'וני

אוי נו באמת, המדריכים שבאמת למדו ושבאמת אוהבים את המקצוע וזה גם דרך חיים שלהם יש להם ידע רחב וגדול בנושא והם לא אומרים לאנשים אל תעשו דד ליפט וסקוואט וכו'.
פשוט נראה להם לנכון לא לתת לילד בן 15 ששוקל 50 להתחיל ישר מסקוואט, שיתחזק מדברים אחרים ולאט לאט הוא יעשה גם סקוואט וכל מה שלא תגידו.
ובקשר למה ששאל פותח הפוסט, זה גם תלוי במנהל יכול להיות גם בגלל שיקולים כספיים ותחשוב בהגיון, אם אתה מנהל חדר כושר והבאת מדריך שיעבוד אצלך, אתה רואה שהוא לא עונה על הדרישות, שהוא עושה צחוק מהעבודה היחס שלו למתאמנים מגעיל וכו', תשאיר אותו? נו באמת.

אם מאמן אומר לכם תורידו משקל, יכול להיות שאתם עושים טכניקה לא טובה ובשביל שתעשו טכניקה טובה עדיף שתורידו משקל ותעשו את זה נכון... לא חוכמה לשים 100 קילו על הבנץ' לרדת 3 ס"מ ולהגיד אני עושה 100 קילו 10 חזרות
בקיצור יש מאמנים שהם אחלה ויודעים ויש כאלו שהם למדו מסבתא שלהם לעשות דד ליפט..
Bar's מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 19:36   #14
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

רק אצלי בחד"כ כושר אני אומר הרבה יותר פעמים -"תוסיף משקל" מאשר "תוריד משקל" ?

בכל אופן
כח גאוני ההדרכה פה בפורום שמעיזים לבוא ולומר שמדריך שלא נותן בכל תכנית סקוואט הוא לא מדריך מוזמנים להתחיל לעבוד במקצוע בחד"כ נורמאלי וממוצע ולהתחיל לתת לאנשים ss או אפילו רק סקוואט חופשי במוט ולראות תוך כמה זמן מנהל המקום בועט להם בישבן השופף שלהם ואומר להם "ביי ביי" תוך כדי ניפנוף עז ביד
ומי שרוצה פירוט למה[ולא אני לא מדבר על אפקטיביות התכנית/תרגיל אלא מיליון גורמים אחרים] מוזמן לשאול ואני אפרט ....אז חלאס להיות חוכמולוגים גדולים עוד לפני שהדרכתם בחד"כ

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 19:47   #15
רועי ב.א
חבר פעיל

חדר כושר: המרגנית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה

בכל אופן
כח גאוני ההדרכה פה בפורום שמעיזים לבוא ולומר שמדריך שלא נותן בכל תכנית סקוואט הוא לא מדריך מוזמנים להתחיל לעבוד במקצוע בחד"כ נורמאלי וממוצע ולהתחיל לתת לאנשים ss או אפילו רק סקוואט חופשי במוט ולראות תוך כמה זמן מנהל המקום בועט להם בישבן השופף שלהם ואומר להם "ביי ביי" תוך כדי ניפנוף עז ביד
ומי שרוצה פירוט למה[ולא אני לא מדבר על אפקטיביות התכנית/תרגיל אלא מיליון גורמים אחרים] מוזמן לשאול ואני אפרט ....אז חלאס להיות חוכמולוגים גדולים עוד לפני שהדרכתם בחד"כ
לדעתי חודש ראשון עדיף לא לתת סקוואט או דדליפט
להתחיל עם הבסיס + מורכב אחד שזה בנץ' פרס ולאט לאט להוסיף
רועי ב.א מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 21:54   #16
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:

בכל אופן
זה דעת המרצה שמי שלא עושה סקוואט הוא לא מתאמן [הוא לא התייחס למתאמן מתחיל כמובן].
זאת לא דעתי ולא אמרתי שהוא צודק אני רק מעביר את מה שאמרו רק שידעו מה בדיוק נאמר לפני שמשמיצים ישר ואומרים שמאמנים לומדים שסקוואט מסוכן וכו ושטויות כאלו.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-09, 00:07   #17
Tapit
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity צפה בהודעה
אולי הניסיון שלך ממדריכים הוא באמת שהתרשמת מהם לרעה ובצדק, אבל לא תמיד אתה צודק פה
עדיף בנאדם שיבוא לעשות 2-3 אימונים קלים בשבוע ויהנה מהם, מאשר לתת לו תוכנית קשה ואינטסיבית ואחרי שבוע הוא כבר לא חוזר.
תרגילים כגון דדליפט כן יש מקום לשלב, אבל שוב לא לכל מתאמן, במיוחד שהטכניקה פה לא קלה
ראית את the two, היה בטוח שהוא מבצע בצורה נכונה, זילזל בכל מדריך, ובסוף נפצע
שלא לדבר על הנזק המצטבר שהוא יגרום לגב בצורה נוראית שהוא הרים
אז שוב, אל תמהרו לזלזל בכל מדריך, אני בטוח ב100 אחוז שיש כאלה מטומטמים שמבלבלים ת'מוח, היה לי הרבה כאלה בקורס, ועוד חבר'ה גדולים, ככה שאנשים ימהרו להאמין להם
אבל תבוא בגישה פתוחה, תחשוב אולי יש באמת משהו בדבריי המדריך
אבל מי אמר שהוא לא יחזור? עדיף להסביר לו שאם הוא יעבוד קשה הוא יתקדם.
אני מבין קצת בתחום, ו90% מהנסיון שהיה לי עם מדריכים הראה שיש להם ידע מוטעה ומטעה, יכול להיות שזה בגלל שכל הנסיון שלי הוא מחדר כושר אחד, אבל זה עדיין משהו...
ציטוט:
פורסם במקור על ידי hts צפה בהודעה
תגדל = תתבגר נפשית
על ציניות אחי שמעת?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי bar's צפה בהודעה
אוי נו באמת, המדריכים שבאמת למדו ושבאמת אוהבים את המקצוע וזה גם דרך חיים שלהם יש להם ידע רחב וגדול בנושא והם לא אומרים לאנשים אל תעשו דד ליפט וסקוואט וכו'.
פשוט נראה להם לנכון לא לתת לילד בן 15 ששוקל 50 להתחיל ישר מסקוואט, שיתחזק מדברים אחרים ולאט לאט הוא יעשה גם סקוואט וכל מה שלא תגידו.
ובקשר למה ששאל פותח הפוסט, זה גם תלוי במנהל יכול להיות גם בגלל שיקולים כספיים ותחשוב בהגיון, אם אתה מנהל חדר כושר והבאת מדריך שיעבוד אצלך, אתה רואה שהוא לא עונה על הדרישות, שהוא עושה צחוק מהעבודה היחס שלו למתאמנים מגעיל וכו', תשאיר אותו? נו באמת.

אם מאמן אומר לכם תורידו משקל, יכול להיות שאתם עושים טכניקה לא טובה ובשביל שתעשו טכניקה טובה עדיף שתורידו משקל ותעשו את זה נכון... לא חוכמה לשים 100 קילו על הבנץ' לרדת 3 ס"מ ולהגיד אני עושה 100 קילו 10 חזרות
בקיצור יש מאמנים שהם אחלה ויודעים ויש כאלו שהם למדו מסבתא שלהם לעשות דד ליפט..
למה לא לתת לילד בן 15 לעשות סקוואט? אם הוא עושה נכון אין שום בעיה עם זה.
הדוגמה שנתתי שמאמנים אומרים להוריד משקל זה כשכן עושים טכניקה נכונה ואתה סתם נראה להם קטן יחסית למשקל שאתה מרים.

ציטוט:
ישן 22-08-09, 15:02   #18
אנדרוליזם
חבר פעיל

עוסק ב:: מחובר 24 שעות למזרקים
חדר כושר: Go Kartiv

ציטוט:

בכל אופן
באיזה מכון כושר אתה מדריך?.
אנדרוליזם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-09, 15:20   #19
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nirbj צפה בהודעה
האם למישהו יש הסבר לכך, מדוע עבודה מסוג זה קשה להחזיק לאורך זמן ?

האם בשל הסיבות הבאות :

1. חוסר ידע.

2. צחוק מהעבודה מצד המדריך.

3. שעמום ועייפות(בכל זאת 5-6 שעות לעמוד על הרגליים במשמרת)

4. יחס משווע מצד המדריכים ללקוחות

5. התנגשות עם עוד עבודות

6. רווח כספי עלוב

מה דעתכם?

לדעתי שילוב של קצת מכל דבר אבל אם נצביע על דבר עיקרי זה חוסר ידע.
בגלל אופי העבודה במשמרות, בגלל אי היציבות, בגלל הכסף הזעום וכו' זו עבודה שמתאימה בד"כ לחבר'ה צעירים, בתור עבודה זמנית או בחצי משרה. זה לא קריירה ל99 אחוז ממי שעבר קורס מד"כ, ולכן אתה לא רואה המשכיות.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-09, 15:27   #20
shikoLM
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshikoLM

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
וינגייט וההנחיות לגבי סקוואט: התרגיל החשוב ביותר, מתאמן שלא מבצע סקוואט הוא לא מתאמן, יש להגיע מקביל לקרקע עם הירך כלומר 90 מעלות.
מתחת לזה מנח האגן משתנה והלחץ על הגו והברך עולה.
ומה אני יגיד לך, צודקים, אם אני עושה atg אני מרגיש כאבים קשים בברכים ועומסים על הגב.
לא אומרים שטויות.
בטח שכן שטויות.

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה