ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פציעות ספורט

פציעות ספורט בניהול עופר צחר - פיזיותרפיסט ספורט

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-05-10, 00:25   #1
Granted
חבר מתחיל

ברירת מחדל כבר מיואש , הקאות

תאמת כבר התייאשתי מלנסות להתאמן

אני כבר שנה מנסה להתאמן בקצב סדיר ואין פשוט ההקאות האלה מורידות לי את כל החשק, אני מתאמן חודש +- רצוף עד שההקאות ובחילות מיאשות אותי כבר ואני מפסיק עם זה ומנסה שוב אחרי כמה חודשים.

אני מדבר על אימונים אנארובים[באימונים אירובים אין מה לדבר בכלל, לא רק שאני כמעט ולא יכל לסיים ריצת 2000 אלה שגם אם אני רץ קילומטר אחד אני מקיא] שתמיד לקראת סוף האימון אני מקבל התקף סחרחורות ובחילות ורוב הזמן הקאות גם, אבל מה שמוזר שמייד אחרי שאני מקיא פתאום חוזר לי כל הכוח והמרץ ואני ממשיך ומסיים את האימון בקלות.

לא מזמן הלכתי לרופאה והיא אמרה לי שזה כנראה אסטמה ואז היא שלחה אותי לבדיקות והרופא שבדק אותי אמר שאין לי שום בעיה ואפילו הריאות שלי מצויינות, וששאלתי אותו על ההקאות הוא הביא לי איזה שטות ואמר לי שזה כנראה קורה לי כי אני אוכל מוצרי חלב[ היית לי אלרגיה קשה ללקטוז שהייתי קטן אבל זה עבר ואני אוכל רגיל].
לי נראה שאין שום קשר בין מה שהוא אמר לבין ההקאות כי אני בכלל לא אוכל מוצרי חלב או הרבה אוכל לפני אימון [2 פרוסות לחם עם דבש]

אני בן 17 ואני כעקרון ילד בריא
גובה 1.70 ומשקל 60

מצטער על החפירה הזאת אבל אני באמת כבר מיואש ואני כל כך רוצה להתאמן בלי כל הבעיות האלה כי זה מוריד את כל המוטיבציה.

מישהו אולי יודע מה אני יכל לעשות בקשר לזה?

תודה מראש.
Granted מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-10, 11:31   #2
ד"ר עופר בר
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלד"ר עופר בר

כללי:: ד"ר עופר בר
עוסק ב:: רופא
ברירת מחדל תשובה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי granted צפה בהודעה
תאמת כבר התייאשתי מלנסות להתאמן

אני כבר שנה מנסה להתאמן בקצב סדיר ואין פשוט ההקאות האלה מורידות לי את כל החשק, אני מתאמן חודש +- רצוף עד שההקאות ובחילות מיאשות אותי כבר ואני מפסיק עם זה ומנסה שוב אחרי כמה חודשים.

אני מדבר על אימונים אנארובים[באימונים אירובים אין מה לדבר בכלל, לא רק שאני כמעט ולא יכל לסיים ריצת 2000 אלה שגם אם אני רץ קילומטר אחד אני מקיא] שתמיד לקראת סוף האימון אני מקבל התקף סחרחורות ובחילות ורוב הזמן הקאות גם, אבל מה שמוזר שמייד אחרי שאני מקיא פתאום חוזר לי כל הכוח והמרץ ואני ממשיך ומסיים את האימון בקלות.

לא מזמן הלכתי לרופאה והיא אמרה לי שזה כנראה אסטמה ואז היא שלחה אותי לבדיקות והרופא שבדק אותי אמר שאין לי שום בעיה ואפילו הריאות שלי מצויינות, וששאלתי אותו על ההקאות הוא הביא לי איזה שטות ואמר לי שזה כנראה קורה לי כי אני אוכל מוצרי חלב[ היית לי אלרגיה קשה ללקטוז שהייתי קטן אבל זה עבר ואני אוכל רגיל].
לי נראה שאין שום קשר בין מה שהוא אמר לבין ההקאות כי אני בכלל לא אוכל מוצרי חלב או הרבה אוכל לפני אימון [2 פרוסות לחם עם דבש]

אני בן 17 ואני כעקרון ילד בריא
גובה 1.70 ומשקל 60

מצטער על החפירה הזאת אבל אני באמת כבר מיואש ואני כל כך רוצה להתאמן בלי כל הבעיות האלה כי זה מוריד את כל המוטיבציה.

מישהו אולי יודע מה אני יכל לעשות בקשר לזה?

תודה מראש.
הקאה ממושכת אחרי כל פעילות צריכה להדליק נורה אדומה.

אני מניח שבדקו לך בטן, בדיקה רקטלית וכיו"ב.

הרופא אליו הופנית היה גסטרואנטרולוג?

כי אם מדובר ברופא משפחה-

מומלץ להיבדק בכל זאת ע"י גסטרואנטרולוג שהוא מומחה למחלות דרכי העיכול.

אל תזניח את הנושא וטפל בענין!

רפואה שלמה.

ד"ר עופר בר, M.D
רופא
מייל- ofer_21@yahoo.com
התשובות בפורום אינן מספקות איבחון רפואי או תחליף לייעוץ ו/או בדיקה גופנית של רופא.
ד"ר עופר בר מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה