ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-08-11, 15:05   #1
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA
ברירת מחדל משפחת kalina - תמונות מידיעות אחרונות ,כתבת תחקיר שפורסמה ב 5 למאי במוסף שבת.

By kalina79 at 2011-08-31

ישן 31-08-11, 15:09   #2
Gaga1234
חבר פעיל

תותח אתה אנטון דחוס וגוף מאוד אסטתי בין היפים בראץ מבחינת אסטתיקה אפשר לומר לראות תכתבה?
מישו שיפרסם פשוט לא ראיתי אותה.
Gaga1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-08-11, 15:53   #3
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

מקסימים! כיף לראות משפחה שכזאת. אין יותר טוב בזוגיות כשיש הרבה במשותף- מנסיון!

בהצלחה בכל! נראים מצויין!

רוצה להיות באדיבילדר? כדאי שתתחיל כבר מהיום הראשון שאתה מגלה חרמנות, אחרת זה מאוחר מידי וחבל!!!
השתתפתי בתחרויות בנאבא עד 75 ק"ג: מר צפון 2004 מקום 3, מר ישראל 2004 מקום 3, מר צפון 2005 מקום 4, מר ישראל 2006 מקום 1, מר ישראל 2007 לא דורגתי בטופ 3, מר צפון 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2011 מקום 4,מר הצפון 2012 מקום 4. מר ישראל 2015 איאףביבי מקום 1. מר הצפון 2016 איאףביבי מקום 3.פיתוח גוף=משמעת עצמית גבוהה מאוד!!!
האדמור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-08-11, 16:05   #4
Musanony
חבר פעיל

הכתבה מידיעות נמצאת בתחתית העמוד:

http://www.hydepark.co.il/topic.asp?...forum_id=21160
Musanony מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-08-11, 19:25   #5
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

סחטיין! כל הכבוד!!!
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-08-11, 20:05   #6
GMT+
Banned

"שוורצנגר לא כזה הרואי הוא עשה מר עולם שאפילו את יכולה לזכות בו, הוא דמות מצויירת"

אנטון אני חייב להעיר רק דבר אחד - אני לא חושב שראוי שתזלזל בארנולד שוורצנגר בכתבה בעיתון, ארנולד היה אחד החלוצים בתחום, ואם להיות כנה איתך אם היה לו את הממתקים שיש היום הוא היה נראה אחרת ואת זה גם אתה יודע.
הזמנים משתנים וגם הממתקים משתנים.

שוורצנגר לא עשה מר עולם, הוא עשה אולימפיה ולא פעם אחת אלא 7 פעמים, בתקופה של שנות ה 70 וה- 80 הוא היה המלך הבלתי מעורער של הענף הזה, לא אני צריך לספר לך את זה כי מן הסתם אתה יודע את זה לבד.

לזלזל באולד סקול זה באמת לא במקום, וקצת הציק לי בעין לקרוא את הדברים, לא יזיק לתת כבוד לאנשים שעשו את זה לפני והצליחו בגדול, אם רוני לא מזלזל בארנולד אחרי 8 זכיות אז בטח ש....
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-08-11, 22:23   #7
DaSpider
חבר פעיל

ארנולד התחרה לפני יותר מ30 שנה ולמרות זאת הוא ברמה יותר גבוהה מאנטון וכל מתחריו במר ישראל לדורותיו. וכמובן עשה בשביל ה"ספורט" הזה שלכם יותר ממה שכולכם ביחד אי פעם תוכלו לחלום על לעשות. אם הוא היה טורח לבוא לתחרות מר ישראל ולזרוק יריקה לכיוון שלך - היית אומר "כן אדוני, כל מה שתגיד".

נערך לאחרונה על ידי DaSpider, 31-08-11 בשעה 22:29.
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-08-11, 22:44   #8
harder
חבר פעיל

"שווצנגר לא כזה הרואי הוא עשה מר עולם שאפילו את יכולת לזכות בו הוא דמות מצוירת "
מה זה הזלזול הזה למה לא נראה שאיי פעם תגיע לחצי..סליחה רבע ממה שהוא הגיע בחיי פיתוח גוף שלו לא משנה כמה חומרים תדחוף יא מר ישראל
ישן 01-09-11, 00:38   #9
Gaga1234
חבר פעיל

אני לא מבין למה כולכם יוצאים על אנטון?
אז הוא אמר משו בכתבה על ארלונד אולי הוא לא התכוון לזה באמת
לפני שאתם יוצאים על מפתח גוף כמו אנטון תסתכלו על עצמכם ותסתמו תפה למה זה רק מוריד מהרמה של הפורום פה
איך שאתם מדברים פה למתחרים בארץ..
אני מסכים שמה שאנטון אמר על ארלונד בכתבה לא היה לעניין אבל הדיבור שלכם עכשיו פה על אנטון זה הרבה יותר גרוע ורק מוריד מהרמה.
Gaga1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-09-11, 03:14   #10
נדב33
חבר פעיל

אתה צודק בזה- זה לא מכובד-אבל זה נכון שאם לארנולד היה את החומרים שיש
היום למתחרים הוא היה נראה יותר גדול מכול מתחרה שיש היום בעולם-ללא כול ספק
נדב33 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-09-11, 07:55   #11
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

מי שמכיר את אנטון יודע שהוא "שואו מן", ולכן נתן ליסמין לוי את מה שהיה צריך כדי להצדיק דאבל ב 7 ימים.
כיוון שאתם קוראים טקסט, ולא שומעים קלטת, נמנע מכם הטון או ההבעה של המרואיין בשעה שאמר את הדברים, אם היה שם סמיילי קטן זה היה עושה לכם הבדל?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 01-09-11 בשעה 10:15.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-09-11, 08:38   #12
עמרי מרג
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
מי שמכיר את אנטון יודע שהוא "שואו מן", ולכן נתן ליסמין לוי את מה שהיה צריך כדי להצדיק דאבל ב 7 ימים.
כיוון שאתם קוראים טקסט, ולא שומעים קלטת, נמנע מכן הטון או ההבעה של המרואיין בשעה שאמר את הדברים, אם היה שם סמיילי קטן זה היה עושה לכם הבדל?
כמובן שכן. נו בטח כבר בדקת, אז היה שם סמיילי קטן?
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-09-11, 08:40   #13
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ

התכוונתי למה שאמרתי ואמרתי דבר הבאה - ארנולד ממש לא הגיבור שלי ובמיוחד לא בדרך שהוא הגיע לגדולה שלו ולא בכמה אנשים הוא רמס בדרכו.מי שמכיר קצת את ההיסטוריה יודע שבין הדמות שהוצגה לבין מה שהיה יש פער עצום. וכמובן שיסמין לוי לא בקיאה בפרטים ולא יכלה להתייחס לזה ברמת הרצינות הנדרשת וכמובן החומר שהסיפקה למערכת עבר עריכה,ככה שמה שאמרתי עבר כמה וכמה גלגולים עד שהגיע לפה. תיהיו בריאים ושימו לב פעם הבאה שאתם מתראיינים לידיעות

נערך לאחרונה על ידי KALINA, 01-09-11 בשעה 08:43.
KALINA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-09-11, 09:17   #14
zuko
אזהרה ראשונה - השמצת משתמשים על גבי הפורום

הסמל האישי שלzuko

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה
התכוונתי למה שאמרתי ואמרתי דבר הבאה - ארנולד ממש לא הגיבור שלי ובמיוחד לא בדרך שהוא הגיע לגדולה שלו ולא בכמה אנשים הוא רמס בדרכו.מי שמכיר קצת את ההיסטוריה יודע שבין הדמות שהוצגה לבין מה שהיה יש פער עצום. וכמובן שיסמין לוי לא בקיאה בפרטים ולא יכלה להתייחס לזה ברמת הרצינות הנדרשת וכמובן החומר שהסיפקה למערכת עבר עריכה,ככה שמה שאמרתי עבר כמה וכמה גלגולים עד שהגיע לפה. תיהיו בריאים ושימו לב פעם הבאה שאתם מתראיינים לידיעות
ומה הבעיה בזה?,בטח יותר טוב מלהיות נאו נאצי,סלחי לי כן.

איפה אדיריאנה?
zuko מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-09-11, 12:29   #15
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zuko צפה בהודעה
ומה הבעיה בזה?,בטח יותר טוב מלהיות נאו נאצי,סלחי לי כן.
הבעיה היא בדיוק בשורה שהדגשת.זאת הסיבה למה הוא לא הגיבור שלי. עכשיו,לגבי חלק השני של השאלה-להיות חבר באירגון נאצי בגיל 15 הביא אותי לפה בסופו של דבר ,לארץ האבות וגרם לי להיות פטריוט של ישראל,אב למשפחה ,שרות צבאי ושרות המדינה עד ליפני כמה שנים ועוד כמה דברים שמגדירים אותי ישראלי אמיתי הרבה יותר מאחרים שנולדו פה ולא היו סקין-הדס,אז סלח לי על הקלישאה המשומשת-כל מה שנעשה-לטובה. לגבי דרך שארנולד עבר ולגדולה שהוא הגיע אליה-לא מעורר אצלי אישית הערכה עמוקה ואמיתית,הוא לא הגיבור שלי וזהו.
ישן 01-09-11, 13:12   #16
zuko

הסמל האישי שלzuko

ציטוט:
הבעיה היא בדיוק בשורה שהדגשת.זאת הסיבה למה הוא לא הגיבור שלי. עכשיו,לגבי חלק השני של השאלה-להיות חבר באירגון נאצי בגיל 15 הביא אותי לפה בסופו של דבר ,לארץ האבות וגרם לי להיות פטריוט של ישראל,אב למשפחה ,שרות צבאי ושרות המדינה עד ליפני כמה שנים ועוד כמה דברים שמגדירים אותי ישראלי אמיתי הרבה יותר מאחרים שנולדו פה ולא היו סקין-הדס,אז סלח לי על הקלישאה המשומשת-כל מה שנעשה-לטובה. לגבי דרך שארנולד עבר ולגדולה שהוא הגיע אליה-לא מעורר אצלי אישית הערכה עמוקה ואמיתית,הוא לא הגיבור שלי וזהו.
שמע קראתי אתמול את הכתבה וצרם לי,ולדעתי יש דברים שכדאי שתשמור לעצמך,את הערצתך להיטלר והיותו "אדם חזק ודגול" וקריאתך של "מיין קאמפ",גם אם זה היה בעברך סתום את הפה יש אנשים שלא צריכים לקרוא את זה בטח לא בסופף של ידיעות אחרונות,יש פשועי מלחמה נאצים שהצטערו וגם אמרו שהם רק מבצעים פקודות,ולגבי ההווה-עתיד כל ישראלי עושה צבא פה (גם אם הוא בכלל לא יהודי) זה מחובתך כאזרח מדינת ישראל פטריוט גדול זה לא עושה אותך!,אני חושב שנהיית פטריוט גדול בגלל הפאטטיות שבדבר לגלות שהנך למעשה מי שאתה כ"כ שונא (יהודי) ואז אני "אפסיק להיות נאו נצאי אעלה לישראל ואשרת בצבא,נראה שתספורת שלך לא השתנתה הרבה מאז אותם ימים,מקווה שהדעות כן.

איפה אדיריאנה?
ישן 01-09-11, 13:47   #17
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

אני ירשום לבצד שפלנקטון פורומים חולק על הדעה של מערכת של ידיעות והוא כואס....
ישן 01-09-11, 13:51   #18
GMT+
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
כיוון שאתם קוראים טקסט, ולא שומעים קלטת, נמנע מכם הטון או ההבעה של המרואיין בשעה שאמר את הדברים, אם היה שם סמיילי קטן זה היה עושה לכם הבדל?
אביב היקר, דווקא בגלל שזה בעיתון, זה נראה כל כך פתטי שבדיבילדר ישראלי שלא הגיע להישגים משמעותיים בחו"ל (כמובן שאינני מזלזל) מדבר על הבחור שבגללו התחום הזה יצא לקהל הרחב ועשה מזה את מה שזה היום, זה ממש כמו להיכנס לחנות מנורות ולצחוק על ממציא הנורה סטייל - "תראו מה הולך פה מה אתם מחזיקים ממנו בכלל הוא המציא רק נורה קטנה..." אני בטוח שאת הרמז אתה הבנת.

ציטוט:
מה שארנולד עשה לחוד, אך מפה ועד לומר שהוא דמות מצויירת ואפילו יסמין יכולה להתחרות באותה תחרות ולזכות הדרך ארוכה ידידי. אתה צריך להבין שיש אנשים שקוראים גם בין השורות לפעמים, ובין השורות עולה ריח של גאווה, "קומפלימנטים הורסים באדיבילדר" זה נמצא בחתימה שלך, לא בשלי... זה תקף גם על קומפלימנטים עקיפים, מודעים ולא מודעים... שים לב לעצמך, צניעות ומתן כבוד מקדמים אנשים בספורט הזה ולא דברים אחרים, קח לדוגמא את קאי גרין בנושא הצניעות, זה דבר שיכול לתרום לכל באדיבילדר.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zuko צפה בהודעה
שמע קראתי אתמול את הכתבה וצרם לי,ולדעתי יש דברים שכדאי שתשמור לעצמך,את הערצתך להיטלר והיותו "אדם חזק ודגול" וקריאתך של "מיין קאמפ",גם אם זה היה בעברך סתום את הפה יש אנשים שלא צריכים לקרוא את זה בטח לא בסופף של ידיעות אחרונות,יש פשועי מלחמה נאצים שהצטערו וגם אמרו שהם רק מבצעים פקודות,ולגבי ההווה-עתיד כל ישראלי עושה צבא פה (גם אם הוא בכלל לא יהודי) זה מחובתך כאזרח מדינת ישראל פטריוט גדול זה לא עושה אותך!,אני חושב שנהיית פטריוט גדול בגלל הפאטטיות שבדבר לגלות שהנך למעשה מי שאתה כ"כ שונא (יהודי) ואז אני "אפסיק להיות נאו נצאי אעלה לישראל ואשרת בצבא,נראה שתספורת שלך לא השתנתה הרבה מאז אותם ימים,מקווה שהדעות כן.
איבדת את זה לגמרי, מה שאנטון עשה נוגע ללב מרשים ומעורר הערצה כאחד, לא נותר אלא לומר "שאפו" לבחור המדהים הזה.
הערצה להיטלר קיימת גם בקרב יהודים ישראלים שלא כמו אנטון - אינם גדלו בסביבה כזאת.
היטלר היה אדם חזק ודגול במובן השטני והחולני של המילה וזה לא סוד, ועל זה יעידו כל מי שחי בתקופת מלחמת העולם השניה, החכמה המדינית והדבקות שלו במטרה יחד עם החולניות והשנאה התהומית ליהודים הפכו אותו לאליל בכל רחבי העולם על אף מה שהוא עשה, היטלר ג"כ ייעד לרוסים ולאוקראינים תפקיד של עבדים לגזע הארי... אתה חושב שזה הפריע לאנטון להמשיך ולהעריץ אותו?! ממש לא, השנאה העיוורת ליהודים היא הדבר שמניע צעירים בכל רחבי העולם לשנוא יהודים ולא כל דבר אחר.

לגבי זה שבכתבה הוזכר שמו של פרידריך ניטשה בנושא השראה לשנאת יהודים - הדברים של ניטשה עברו כיבוס והתאמה מחדש לאידאולוגיה הנאצית, בתור אחד שמעריץ את הגותו של ניטשה אני יכול לומר לך בבירור שלא פעם נתקלתי בספרים שלו בהערצה ואהדה כנה לעם היהודי, כ"כ הוא התייחס אליהם בתור העם הנבחר, ובתור אחד שהצהיר לא פעם "אלוהים מת, הייתי בלוויה שלו" הוא כתב כי אם אכן קיים אלוהים, אז הוא האלוהים של העם היהודי.
הנאצים השתמשו בנגזרות המטא-פיזיקה שניטשה הרבה לתעסק בה בספרים שלו והסבו את זה לתאוריה הארית שלהם, כך שאני גם בספק אם אנטון וחבריו בכלל ידעו על העובדות הללו (ניתן לעיין בהקדמה לספר "אנושי, אנושי מדיי" ולהיווכח לבד).

נערך לאחרונה על ידי GMT+, 01-09-11 בשעה 13:54.
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-09-11, 14:14   #19
zuko

הסמל האישי שלzuko

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmt+ צפה בהודעה

הערצה להיטלר קיימת גם בקרב יהודים ישראלים שלא כמו אנטון - אינם גדלו בסביבה כזאת.
היטלר היה אדם חזק ודגול במובן השטני והחולני של המילה וזה לא סוד, ועל זה יעידו כל מי שחי בתקופת מלחמת העולם השניה, החכמה המדינית והדבקות שלו במטרה יחד עם החולניות והשנאה התהומית ליהודים הפכו אותו לאליל בכל רחבי העולם על אף מה שהוא עשה, היטלר ג"כ ייעד לרוסים ולאוקראינים תפקיד של עבדים לגזע הארי... אתה חושב שזה הפריע לאנטון להמשיך ולהעריץ אותו?! ממש לא, השנאה העיוורת ליהודים היא הדבר שמניע צעירים בכל רחבי העולם לשנוא יהודים ולא כל דבר אחר.

לגבי זה שבכתבה הוזכר שמו של פרידריך ניטשה בנושא השראה לשנאת יהודים - הדברים של ניטשה עברו כיבוס והתאמה מחדש לאידאולוגיה הנאצית, בתור אחד שמעריץ את הגותו של ניטשה אני יכול לומר לך בבירור שלא פעם נתקלתי בספרים שלו בהערצה ואהדה כנה לעם היהודי, כ"כ הוא התייחס אליהם בתור העם הנבחר, ובתור אחד שהצהיר לא פעם "אלוהים מת, הייתי בלוויה שלו" הוא כתב כי אם אכן קיים אלוהים, אז הוא האלוהים של העם היהודי.
הנאצים השתמשו בנגזרות המטא-פיזיקה שניטשה הרבה לתעסק בה בספרים שלו והסבו את זה לתאוריה הארית שלהם, כך שאני גם בספק אם אנטון וחבריו בכלל ידעו על העובדות הללו (ניתן לעיין בהקדמה לספר "אנושי, אנושי מדיי" ולהיווכח לבד).
כל מה שכתבת רק מחזק את מה שאני אמרתי,לגבי ניטשה,אני גם חובב את פתגמיו,ככל הידוע לי האנטישמיות בכתביו היו שיכתובים שגוים של אחותו לאחר מותו,נראה שהגרמנים לא בדיוק הבינו נכון את נוסחת סופר על שלו.

איפה אדיריאנה?
ישן 01-09-11, 14:24   #20
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

אתה גורר אותי לויקוח אני לא רוצה להשתתף בו,אז אני ירמוז על הכוון יותר ברור ויפרוש ברשותך- ברור לך שארנולד זה תוצרת ממוסחרת של אחים ויידר במידה רבה עד רבה מאוד? עכשיו,יכולות מטורפות של P.R. שהושקעו בכוון הנכון והניבו פירות מפוארות במה שקשור להצלחה של בילדר בכל הזמנים.אבל היו דברים בדרך שמבחינתי הופכים אותו בעיניי לדמות מצויירת. אל תשכח שבראיון שאלו אותי מה אני חושב וזה מה שאני חושב. כל אחד מהקהילה ייתן את הדעה שלו בבואו הזמן....
דבר נוסף-תן לי להמשיך להאמין שכתבה עם תוכן "כמה ביצים אתה אוכל ביום,כמה אתה מרים ביד אחד והשמיים הם הגבול" הייתה גורמת לך לבחילות ...
נ.ב. קאי גרין...מעורר השראה אולי הכי הרבה מהטופ האולימפי,אבל היחסים שלו עם פירות הדר הופכים את הגדרתו לגיבור שלי להרבה יותר מסובך...